چیپس خرما

چیپس خرما جزء آن دسته از محصولاتی می باشد که امروزه جایگزین قند شده است، به این خاطر که قند موجود در آن فروکتوز بوده که برای سلامت بدن ضرری به همراه نداشته و همچنین سرشار از ویتامین و املاح معدنی می باشد.

از مزیت های چیپس خرما می توان به بدون هسته بودن و ماندگاری بالای آن اشاره کرد، ماندگاری بالای آن به این خاطر است که خرمای خشک رطوبت کمتری دارد به همین دلیل مدت زمان بیشتری نیز تازه می ماند.

خرما دارای مقداری فیبر غذایی می باشد که این فیبر برای سلامت دستگاه گوارش و تغذیه ما بسیار مفید است و همچنین مصرف آن در درمان اختلالات روده ای و یبوست، مفید بوده چرا که جزئی از مواد غذایی ملین به شمار می آید.

در 100 گرم چیپس خرما 20 تا  50 درصد پروتئین، 89/0 میلی گرم منیزیم، 50/0 میلی گرم فسفر، 6/0 میلی گرم ویتامین Bو 3/0 میلی گرم ویتامین B1 و 6/2 میلی گرم آهن و ویتامین C در آن موجود می باشد.

چیپس خرما محصول مفیدی برای کاهش وزن می باشد، اگر قصد این را دارید که به اندام ایده آل خود برسید توصیه می شود علاوه بر ورزش روزانه، چیپس خرما مصرف کنید، چون ویتامین ها، پروتئین ها و کربوهیدرات های مختلف درون آن باعث احساس سیری در شما می شود و درنتیجه به کاهش وزن کمک می کند

فواید چیپس خرما

چیپس خرما از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و برای تمامی گروه‌های سنی مفید و مقوی است. زمان پی بردن انسان به ارزش غذایی خرما و کاشت درخت آن به شش هزار سال پیش از میلاد میرسد. این محصول دارای ارزش غذایی بالایی است، بهترین جایگزین قند میباشد و بیماران دیابتی که به علت داشتن قند در رنج هستند می‌توانند از این محصول استفاده کنند. چیپس خرما دارای ماندگاری بالا و بدون هسته است.
تماس بگیرید